מחלקות המוסך

 
 
 
 

שירות אישי ללקוח

 
במסגרת השירות האישי ללקוח מוסך סאן מוטורס מעסיק מנהל שירות ללקוחות פרטיים ומנהל שירות ללקוחות עסקיים, אשר ישמחו להציע שירות עם חיוך, לרכב הפרטי או לצי רכבי חברה, הכולל בניית תוכנית הערכה לגבי מהלך הטיפול ועלותו, כמו גם תיק רכב ממוחשב והסדרי תשלום נוחים עבור תיקונים של נזקי תאונות.

מוסך סאן מוטורס מתגאה בחוג לקוחות רב ונאמן מכל קשת המגזרים, לקוחות פרטיים רבים, חברות מובילות בענפי ההייטק, הליסינג והשכרת הרכב, וכן מוסדות שונים, עיריות ורשויות נוספות, המביעים את שביעות רצונם הכנה בשורת המלצות חמות ובפניות חוזרות לקבלת שירותי מוסך מקצועיים ואמינים.
 
 
 
 

מחלקת פחחות וצבע

 
תאונה היא אירוע לא נעים, ואנו ננסה לעזור לכם לעבור את הטראומה בקלות.

מוסך סאן מוטורס מעמיד לרשות לקוחותיו מחלקת פחחות רכב ייחודית המבצעת את כל עבודות הפחחות והצבע לכלל סוגי הרכב, הניתנות בידיי צוות עובדים מוסמך ומקצועי בתחומו. מגוון עבודות הפחחות לרכב מבוצעות תחת ביקורת איכות קפדנית על מנת לוודא כי תיקון הרכב הושלם ברמת הגימור הגבוהה ביותר, המשלבת בטיחות, עמידות ואסתטיקה כאחד.
 
 
 
עוזי מנהל מחלקת פחחות וצבע
 
 
 
 
טיפולי פחחות וצבע מקצועיים, על ידי אנשי מקצוע מיומנים, בהקפדה לחומרים איכותיים, חלפים מקוריים ורמת גימור מושלמת, בהתאם לקטלוגים של יצרני הרכב, על מנת לשמור על ערכו של הרכב.

המוסך פועל בשיתוף פעולה פורה עם מספר חברות הביטוח מובילות עימן נקשר בהסדרי ביטוח ובהן:
 
 
  • הפניקס
  • ביטוח חקלאי
  • AIG
 
 
 
  • הכשרה
  • מנורה מבטחים
  • איילון
 
 
 
  • מגדל
  • שלמה חברה לביטוח
  • ביטוח ישיר/9999999
 
 
 
 
בנוסף אנחנו מעניקים תנאי מוסך הסדר גם ללקוחות חברות ביטוח אחרות.
 
 

מכונאות רכב

 
מחלקת המכונאות של סאן מוטורס מבצעת טיפולים שוטפים בהתאם להנחיות היצרן ומגוון תיקונים –החל מהחלפת בלמים, בולמים קדמיים ואחוריים, גירים ידניים ואוטומטיים ועד להחלפת מנועים חדשים, משומשים ומיובאים.

אנחנו מבצעים טיפולים ותיקונים למגוון כלי רכב היצרנים שונים דוגמת-מאזדה, פורד,מיצובישי,יונדאי ,קיה,סוברו,סוזוקי,טויוטה,הונדה וסקודה.

בנוסף אנחנו מטפלים ברכבים היברידים.
 
 
 
דוד מנהל מחלקת מכונאות
 
 
 
 
 

מחלקת חשמל, מיזוג ודיאגנוסטיקה לרכב

 
במחלקת החשמל, המיזוג והדיאגנוסטיקה עומד לרשותכם צוות חשמלאים מוסמך ומקצועי. הצוות עושה שימוש במכשור חדיש ומתקדם לצורך בדיקה, אבחון התקלה ומתן טיפול בהתאם,לכל סוגי כלי הרכב שאנו מטפלים בהם באמצעות מידע טכני ומכשירי דיאגנוסטיקה מתאימים .
 
להזמנת טיפול לרכב ולתיאום איסוף לחצו כאן או חייגו: 072-3249386.